Sertifika

(0) Yorum

Tasarım Yönü
Ebat
Baskı Yönü
Kağıt
Adet
Bilgilendirme

Tasarıma son onay vermediğiniz sürece üretime alınmayacaktır.

BASKI DETAYLARI


Tasarım Yönü :

Yatay

Ebat :

13,3x19,4 cm
(A5 Ebadına Yakın)

Baskı Yönü :

Tek Yön Baskı

Kağıt :

350gr.
Mat Kuşe

Adet :

25

KDV DAHİL
249.92

SERTİFİKA

Kurumlar tarafından verilen belli başlı eğitimlerin başarı ile tamamlandığını gösterir belgeye sertifika denir. Boyutları A3 ve A4 olmak üzere iki seçenek mevcuttur.

Sertifika baskı uygulamasında, sertifikayı sağlayacak olan şirketin veya kurumun logosu, sloganı gibi pek çok unsur da sertifika üzerinde yer alabilir.Tasarımın son derece güzel bir şekilde yapılması gerekir çünkü katılımcıların çok uzun yıllar saklayacakları bir üründür. Bu da sertifikayı sağlayan marka veya şirketin uzun yıllar göz önünde olacağı anlamına gelir. Özenli bir tasarıma sahip olan sertifika baskıyla şirketin müşteri gözündeki değeri de artacaktır.
Sertifikalar, verilen eğitim sonrasında hemen kullanılan ürünler değillerdir. Eğitimden uzun yıllar sonra farklı bir kuruluşta da kullanılmak istenebilirler. Bu kadar uzun süreli saklanan belgeler kategorisinde oldukları için hemen eskimemeli ve yıpranmamalıdırlar. Bu sebeple de sertifika bastırma sürecinde kaliteli malzemeler kullanımına ek olarak kaliteli bir baskı yapılması da önemli bir unsurdur. Baskı sonrası elde edilen kaliteli ürünler sayesinde kurumların sağlayacağı sertifikalar çok uzun süre hiçbir şekilde deforme olmadan saklanabilir.Sertifika toptan sertifika baskı Uygun sertifika basımı


Yorum bulunamadı
Bu ürüne ilk yorumu siz yazabilirsiniz!


Copyright 2023 © edijitalbaski.com | Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.