Tutkallı Bloknot

(0) Yorum

Tutkallı Bloknot
Ebat
Baskı Yönü
Kağıt
Yaprak Sayısı
Adet
Bilgilendirme

Tasarıma son onay vermediğiniz sürece üretime alınmayacaktır.

BASKI DETAYLARI


Ebat :

9.5x13.5cm

Baskı Yönü :

Tek Yön Baskı

Kağıt :

80gr.
1. Hamur

Yaprak Sayısı :

50 Yaprak

Adet :

KDV DAHİL
3968.01

TUTKALLI BLOKNOT

Tutkallı bloknot, herkesin kullanımına uygun olan, taşınması kolay ve pratik not defterleridir. Genel olarak bloknotlar, kolay kullanılabilir, uygun ebatlı, pratikliğe sahip not alma amacı ile kullanılan defterleridir ve farklı formları bulunmaktadır. Bu farklı türlerdeki bloknotlar arasında yer alan tutkallı bloknot, ayrıca bir kullanım kolaylığı sağlar.

Tutkallı Bloknot Kullanım Alanları

Tutkallı bloknot ürünleri, günümüzde not almak için sıklıkla kullanılan ürünler arasındadır ve ister iş hayatında çalışıyor olsun, ister öğrenci olsun, ister çalışmıyor olsun herkes tarafından kullanılmaktadır. Ürünün bu özelliği ve kullanım yaygınlığı, bu ürünlerin promosyon olarak dağıtılmasını da beraberinde getirmektedir. Böylelikle, reklam yapmak isteyen ya da görünür olmak isteyen kurum ve kuruluşların tercihi haline gelmektedir. Genellikle, özel şirketler, üniversiteler, vakıflar ve akıllara gelebilecek olan her türlü ticari ya da toplumsal kuruluşlar, tutkallı bloknotları promosyon ürünü olarak kullanmaktadırlar.

Son yıllarda kişiselleştirilmiş ürünler de rağbet görmektedir. İsmini marka gibi kullanmak isteyen kişiler, kullandıkları ürünleri kişiselleştirmek isteyen kişiler ya da kişiselleştirilmiş bir hediye vermek isteyen kişiler, yaptırdıkları tasarımlar ile tutkallı bloknot ürünlerini de kullanmaktadır.Tutkallı Bloknot toptan tutkallı bloknot ucuz tutkallı bloknot promosyon tutkallı bloknot


Yorum bulunamadı
Bu ürüne ilk yorumu siz yazabilirsiniz!


Copyright 2023 © edijitalbaski.com | Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.