Çanta ve Poşetler

Çanta ve Poşetler kategorisinde ürün
bulunmamaktadır

SAYFA ÖZETİ

Bu kategoride toplam 0 sonuç bulunmaktadır.

Karton Çanta – Karton Poşet Tasarımı

Karton çantalar halk arasındaki adı ile karton poşet ya da kâğıt çanta,  birçok özel ve kurumsal firmanın reklam amacı ile kullandığı ürünlerden biridir. Alışveriş sonrası müşteriler karton çantaları ile firmaların reklamını yapmaya devam eder. Hatta güzel tasarımlı çantalar daha sonrada kullanılmaya devam edildiği görülmüştür. Müşteriler tarafından özellikle tercih edilir.

Ayrıca önemli bir promosyon ürünüdür. Çeşitli organizasyonlarda dağıtılan çeşitli ürünlerin (dergiler, broşürler, bardak altlığı vs.) toplu halde verilmesini sağlanmasında da kullanılmaktadır.

Karton Çanta Çeşitleri? Kullanılacak Kâğıt Nasıl Olmalıdır?

Karton çantalar doğa dostu olmasıyla ve kaliteli görüntüsü ile diğer poşet türlerinden ayrılır. Artık plastik poşetler firmalar tarafından tercih edilmemektedir. Karton çanta yapımında;  Amerikan Bristol, geri dönüşümlü kraft çanta, kuşe kâğıdı ve ya kroma karton kullanılabilir. Kullanılacak kâğıdın sert ve kaliteli olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

İçine konulacak ürüne göre kullanılacak karton kağıdı seçilmelidir. Kroft kağıt, geri dönüşümlü olmasıyla diğerlerinden ayrılır. Kroma karton kullanılan çantalar ise en uygun fiyatlı olandır ve daha fazla tercih edilir.

Çanta sapı da isteğe bağlı olarak kurdele ya da kordon örme ip kullanılabilir.

Karton Çanta Tasarımı Nasıl Olmalıdır? Tasarımı Nasıl Yapılır?

Karton çanta boyutu ve tasarımları isteğe göre yapılabilir. Çanta üzerine yapılacak baskı ile dikkat çekici olması sağlanır. UV lak, varak, hologram baskı, selefon, gofre uygulamaları, kağıt çantalarda tasarımında kullanılır Ayrıca, metalik veya silme renkli selefon kaplı ürünlerde varak baskılar ve dört renk ofset baskılar da kullanılır.

Daha Fazla Oku

Referanslarımız

Yüzlerce ürünlerimizden tercih eden kurumsal müşterilerimiz

Copyright 2022 © edijitalbaski.com | Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.