Direk Banner (Pole Banner)

(0) Yorum

Direk Banner (Pole Banner)
Tasarım Yönü
Stand Seçimi
Baskı Ebadı
Baskı Yönü
Malzeme
Baskı Rengi
Adet
Bilgilendirme

Tasarıma son onay vermediğiniz sürece üretime alınmayacaktır.

BASKI DETAYLARI


Tasarım Yönü :

Dikey

Stand Seçimi :

Sadece
Baskı

Baskı Ebadı :

90x250cm

Baskı Yönü :

Çift Yön Baskı

Malzeme :

400Gram 1.Sınıf Vinil

Baskı Rengi :

4+4 CMYK

Adet :

1

KDV DAHİL
237.67

DİREK BANNER POLO BANNER

Direk Pole banner baskı dijital baskı merkezlerinde işletmelerin tanıtımı için üretilmiş ve elektrik direklerine monte edilmiş dijital baskı çeşitlerinden biridir. Outdoor reklam çalışmalarının en çok tercih edilen baskı çeşidi olan pole banner baskı halk arasında direk reklamı ya da direk afişi olarak da bilinir. Farklı boyutlarda ve farklı alanlarda uygulanabilmektedir. Pole banner, reklam bilinirliği ve özellikle marka prestiji için oldukça etkilidir.

Şehirdeki hemen her sınıftan insanın yollarının kesiştiği noktalarda yer alan direk bannerlar , hem mesajınızı büyük kitlelere iletmenizi hem de markanız adına bir güç gösterisinde bulunmanızı sağlar. Şehrin en popüler ve yoğun noktasında, herkesin göreceği bu alanlara reklam vermek tanınırlığınızı artırıcaktır.

Pole Banner standart ölçüsü 90 x 250 cm.Galvaniz saçtan dış gövde, kelepçe 40x40 mm, her aparat için 4 adettir.

Hastane, sağlık merkezi, restaurantlar, cafeler, sanatçı konser tanıtımı, oteller, yeni avm ya da AVM’de yapılacak etkinlik tanıtımları gibi kullanım alanı oldukça yaygındır.

Belediyelerde ve siyaset için en çok tercih edilen ve talep gören başarılı bir uygulama ayrıca yeni aday tanıtımlarında pole banner baskı reklam ürünleri tercih edilmektedir.Direk Banner Pole Banner Elektrik Direği Reklam Display Ürünleri


Yorum bulunamadı
Bu ürüne ilk yorumu siz yazabilirsiniz!


Copyright 2022 © edijitalbaski.com | Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.