Bu Üründe Ücretsiz Tasarım Desteği!
Ücretsiz tasarım desteği konusunda dikkat edilmesi gerekenler:

  • Tasarımda kullanmak istediğiniz renkleri, tüm metinleri tasarım notu kısmına yazmalısınız.
  • Tasarımınızda olmasını istediğiniz tüm içeriklerin (logo, metin, adres, fotoğraf vb.) yerleşim yerlerini açık ve net bir şekilde belirtmeniz tasarım sürecini ve bağlantılı olan sipariş sürecini hızlandıracaktır.
  • Kullanmak istediğiniz logoları ve görselleri yüksek çözünürlüklü veya vektörel olarak göndermeniz gerekmektedir.
  • Sipariş ödeme onayı sonrasında, 2 iş günü içerisinde tasarım desteği için dönüş sağlanacaktır. Müşteri tarafından gelen revizeler(değişiklik talepleri ) tasarım sürecini ve siparişin üretime girme sürecini uzatabilir. Yapılan tasarım çalışması üzerinde maksimum 2 revize hakkınız olduğunu unutmayınız.

Destek veremediğimiz konular

  • Logo tasarımı konusunda destek veremiyoruz.
  • Fotoğraf üzerinden yazıları alamıyoruz.
  • Fotoğraf veya tarama üzerinden birebir aynı tasarımı yapamıyoruz.
  • Arama motorlarından görsel bulup indiremiyoruz.
  • Alternatif tasarım seçeneği sunamıyoruz sadece tek bir tasarım ile ilerleyebiliyoruz.

Direk Banner (Pole Banner)

(0) Yorum

Direk Banner (Pole Banner)
Bilgilendirme

Tasarıma son onay vermediğiniz sürece üretime alınmayacaktır.

KDV DAHİL
0.00

DİREK BANNER POLO BANNER

Direk Pole banner baskı dijital baskı merkezlerinde işletmelerin tanıtımı için üretilmiş ve elektrik direklerine monte edilmiş dijital baskı çeşitlerinden biridir. Outdoor reklam çalışmalarının en çok tercih edilen baskı çeşidi olan pole banner baskı halk arasında direk reklamı ya da direk afişi olarak da bilinir. Farklı boyutlarda ve farklı alanlarda uygulanabilmektedir. Pole banner, reklam bilinirliği ve özellikle marka prestiji için oldukça etkilidir.

Şehirdeki hemen her sınıftan insanın yollarının kesiştiği noktalarda yer alan direk bannerlar , hem mesajınızı büyük kitlelere iletmenizi hem de markanız adına bir güç gösterisinde bulunmanızı sağlar. Şehrin en popüler ve yoğun noktasında, herkesin göreceği bu alanlara reklam vermek tanınırlığınızı artırıcaktır.

Pole Banner standart ölçüsü 90 x 250 cm.Galvaniz saçtan dış gövde, kelepçe 40x40 mm, her aparat için 4 adettir.

Hastane, sağlık merkezi, restaurantlar, cafeler, sanatçı konser tanıtımı, oteller, yeni avm ya da AVM’de yapılacak etkinlik tanıtımları gibi kullanım alanı oldukça yaygındır.

Belediyelerde ve siyaset için en çok tercih edilen ve talep gören başarılı bir uygulama ayrıca yeni aday tanıtımlarında pole banner baskı reklam ürünleri tercih edilmektedir.Direk Banner Pole Banner Elektrik Direği Reklam


Yorum bulunamadı
Bu ürüne ilk yorumu siz yazabilirsiniz!


Copyright 2021 © edijitalbaski.com - Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.