Billboard Baskı

(0) Yorum

Billboard Baskı
Ebat
Baskı Yönü
Baskı Rengi
Kağıt
Baskı Bilgisi
Adet
Bilgilendirme

Tasarıma son onay vermediğiniz sürece üretime alınmayacaktır.

BASKI DETAYLARI


Ebat :

350x200cm

Baskı Yönü :

Tek Yön Baskı

Baskı Rengi :

4+0 CMYK

Kağıt :

115gr Blueback

Baskı Bilgisi :

4 Parça

Adet :

1

KDV DAHİL
254.48

BİLBOARD

Billboard Baskı Hakkında

Özellikle yaz aylarında en hareketli sezonunu yaşayan açık hava reklam uygulamaları, güzel havanın etkisi ile dışarıda olma eğilimi gösteren insanları hedefleyerek başarılı sonuçlar elde ediyor. En sık kullanılan açık hava reklam uygulamalarından biri olan billboardlar, markanızın ismini ya da kampanya mesajınızı aynı anda yüzlerce kişiye iletme gücüne sahiptir. Siz de markanız için etkili ve prestijli bir reklam uygulaması yapmak isterseniz edijitalbaski.com üzerinden Billboard Baskı siparişi vererek markanız için akılcı bir reklam yatırımı yapabilirsiniz.

Billboard Baskı siparişinizi edijitalbaski.com üzerinde vererek, online matbaa ile çalışmanın rahatlığını yaşayabilir, yine edijitalbaski.com’un sunduğu pek çok ayrıcalığın da keyfini çıkarabilirsiniz. Siz sadece billboard üzerine basılacak görsel dokümanı istenen formatta hazırlayın ve sitedeki ilgili alana yükleyin, gerisini edijitalbaski.com halledip, basılan ürünleri kapınıza kadar ücretsiz getiriyor olacak.

Ürünleriniz 4 parça halinde 115 gr. Blueback kağıda baskı olarak gönderilmektedir. Ürün görsellerinde bulunan ayak aksesuarları ürüne dahil değildir.

Billboard Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Billboard baskı işlerinde en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri ölçüdür. Kiraladığınız açıkhava reklam mecralarının ölçülerini matbaaya, tam ve doğru olarak verdiğinizden emin olun. Aksi halde billboard baskılarınız, billboardlara tam oturmayabilir.

  2. Billboard baskısına konu olan görsel tasarımın niteliği, hem marka imajınız için; hem de markanızın kalabalıklara ulaştırmak istediği mesajın etkinliğini sağlamak adına büyük önem taşır. Bu noktada olabildiğince profesyonel şekilde ilerlemekte fayda vardır. Karmaşık, amatörce tasarlanmış ya da özgün olmayan bir billboard reklamı, markanıza faydadan çok zarar verir.

  3. Billboard tasarımı yaparken basılacak materyal büyük boyutlu olacağı için yüksek çözünürlüklü / vektörel görseller kullanmanız gerekir.

  4. Billboardların amacı, pek çok uyaran içinde kalabalıkların dikkatini çekmektir. Bu sebeple, billboard üzerinde yer alacak kampanya mesajının çarpıcı ve kısa olmasına özen gösterin. Ayrıca bu mesajın yazılacağı fontun kolay okunur olması da, başarılı bir billboard reklamının anahtarıdır.Billboard Baskı bilboard baskı ucuz bilboard baskı uygun bilboard baskı


Yorum bulunamadı
Bu ürüne ilk yorumu siz yazabilirsiniz!


Copyright 2022 © edijitalbaski.com | Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.