CLP Raket Pano Baskı

(0) Yorum

CLP Raket Pano Baskı
Ebat
Baskı Yönü
Tasarım Yönü
Kağıt
Adet
Bilgilendirme

Tasarıma son onay vermediğiniz sürece üretime alınmayacaktır.

BASKI DETAYLARI


Ebat :

118,5x175cm

Baskı Yönü :

Tek Yön Baskı

Tasarım Yönü :

Dikey

Kağıt :

150gr. City Light Poster

Adet :

1

KDV DAHİL
89.24

CLP RAKET PANO BASKI

Raket baskı, mega light reklam alanlarından daha küçük, raket olarak adlandırılan reklam alanlarına uygulanan bir baskı türüdür. Kısaca raket, genellikle 60 cm ayakları bulunan, ön ve arka yüzeyi tamamen cam ile kaplı bir reklam mecrasıdır. Malzeme olarak kuşe kağıt kullanılır. Normal kâğıttan daha dayanıklı olduğu için bilhassa hareketli raketlerde kuşe kâğıt tercih edilir. Işıklı olması sayesinde raket içine uygulanan reklamlar geceleri de hedef kitle tarafından fark edilebilir ve cam içerisinde olduğundan yıpranma meydana gelmez. Kalabalık sokaklarda en çok tercih edilen reklam uygulamasıdır.

Clp raketler araç ve yay trafiğinin yoğun olduğu merkezlerde yer alan ve göz hizası konumuyla yaya ve sürücüler tarafından görülme oranı yüksek olan reklam üniteleridir.

Clp raketler şehir içindeki yoğunlukta en iyi şekilde istifade edilen, şehrin dokusuna göre tasarlanıp renklendirilen CLP (raket) çeşitli ebatları ile şehir merkezlerinin vazgeçilmez içten aydınlatmalı açıkhava reklam üniteleridir.CLP Raket Pano Baskı uygun clp raket pano baskı pano baskı sipariş


Yorum bulunamadı
Bu ürüne ilk yorumu siz yazabilirsiniz!


Copyright 2022 © edijitalbaski.com | Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.