Kurumsal Kimlik Ürünleri Nelerdir?

Kurumsal Kimlik Ürünlerinin Önemi?

Kurumsal Kimlik Ürünleri, markalaşma adına önemli adımlardan biridir. Kurum veya firmanın iç veya dış pazarda profesyonel bir şekilde tanıtılmasına, akılda kalmasına büyük ölçüde etki etmektedir.  

Kurumsal kimlik aynı zamanda firmanın profesyonel görünmesini sağladığı için müşterilere daha güvenilir bir izlenim bırakır. Bu çalışmaların en temeli kurum ismi ve amblemden oluşan logodur. Logonuzun basılı olduğu hazırlanacak ürünler marka-isim bilinirliğinizi olumlu yönde etkileyecektir

Kurumsal kimlik ürünleri çeşidi çok fazla olup başlıca; Antetli kağıt, cepli dosya, logolu klasör, isim baskılı not kağıdı, küp notluk, kartvizit, firma kataloğu firma broşürü, spiralli masaüstü takvim, haftalık takvim, logolu defter, ajanda, özel baskılı zarflar, hazır zarflar a5, a4, a3 akla gelmektedir.

Kurumsal Kimlik Ürünlerinin Hazırlanmasında Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Ürünlerde kullanılacak logonun belirlenmesi çok önemlidir. Logoda kullanılan renk veya renkler birbiriyle ve marka ile uyumlu olmalıdır. Firma ve ya kuruma uygun rengin seçilmesi ve aynı rengin kullanılması markalaşma ve akılda kalırlığı için çok önemli bir adımdır.

Yazılı irtibat ve iletişim için ise kartvizit, antetli kağıt ve zarfı tasarımları en büyük rolü oynar.

Daha Fazla Oku

Referanslarımız

Yüzlerce ürünlerimizden tercih eden kurumsal müşterilerimiz

Copyright 2023 © edijitalbaski.com | Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.