Diplomat Zarf

(0) Yorum

Diplomat Zarf
Pencere
Ebat
Baskı Yönü
Kağıt
Baskı Rengi
Adet
Bilgilendirme

Tasarıma son onay vermediğiniz sürece üretime alınmayacaktır.

BASKI DETAYLARI


Pencere :

Penceresiz

Ebat :

10.5x24 cm

Baskı Yönü :

Tek Yön Baskı

Kağıt :

110 gr. 1. Hamur

Baskı Rengi :

1+0

Adet :

1000

KDV DAHİL
546.69

ZARF

İçinde muhâfaza ettiği maddenin dışardan görülmesini ve dışarıya sızmasını önleyen, kullanma maksadına göre şekillendirilmiş kılıf veya kab. Mektup, evrak gibi şahıs veya teşkilâtlarla ilgili özel yazışmalar kapalı, düz ve umumiyetle kağıttan yapılmış zarflarda taşınır. Bu tür zarflarda kolaylık olması için bir taraf zamklanmıştır. Zamk ıslatılarak açık olan kenar kapatılabilir.

Zarf bir örtüdür.Mektup ve evraklar dağılmadan, tahrib olmadan, ilgisiz kişilerin göremeyeceği bir şekilde üzerlerinde yazılı olan adrese ulaşmasını sağlar. Zarf üzerinde gönderenin ismi sol üst köşeye; gideceği adres ise sağ alt köşeye yakın yazılır.

Diplomat Zarf Nedir?

Üzerinde markanın logosu, sloganı, adres bilgileri bulunan ve resmi yazışmalarda kullanılan zarf türüdür.

Diplomat zarf boyutu 10,5 x 24 cm’dir. Ancak 11,3 x 23,5 cm veya 11 x 23 cm ölçülerinde de kullanılan çeşitleri vardır. Diplomat zarflar yatay olarak kullanılır ama isteğe bağlı olarak dikey şekilde kullanılan diplomat zarf çeşitleri de tasarlanabilmektedir.

Diplomat Zarf Nerelerde Kullanılır?

Şirketlerin tüm resmi dış yazışmalarında kullanılmakla birlikte iç yazışmalarda da kullanılır. Özellikle kurumsal ve profesyonel bir imaj verilmesinin önemli olduğu yazışmalarda veya bu tarz bir evrak gönderilmesinin önemli olduğu bilinmelidir.Diplomat Zarf uygun diplomat zarf ucuz diplomat zarf


Yorum bulunamadı
Bu ürüne ilk yorumu siz yazabilirsiniz!


Copyright 2023 © edijitalbaski.com | Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.