Para Zarf

(0) Yorum

Ebat
Baskı Yönü
Kağıt
Adet
Bilgilendirme

Tasarıma son onay vermediğiniz sürece üretime alınmayacaktır.

BASKI DETAYLARI


Ebat :

11.4x16.2 cm

Baskı Yönü :

Baskısız

Kağıt :

70 gr. İmitasyon Kraft

Adet :

100

KDV DAHİL
60.41

PARA ZARFI

Çeşitli ebatlarda üretilse de dikdörtgen ve ince karakterize bir yapıya sahip olan para zarfları, kendilerine mahsus boyutlarıyla da özellikle kurumsal alanlarda tercih edilir.

Para zarfı ve kullanımı birçok alanda hem kolaylık sağlar hem de ürünlerin daha uzun süre kullanımını sağlar. Bu zarflar hem koruma amaçlı hem de paketleme amaçlı kullanılmaktadır. Para gibi genişliği olan kâğıtların, dokümanların, zarfa girmesi için fazla katlanmasına gerek kalmaz.

Para zarfların antetli olarak da kullanılması mümkündür. Antetli para zarfları bir nevi reklam aracı olarak da kullanılmaktadır. Dolaşımı sırasında zarfın ütündeki firma ismi logosu ve diğer bilgileri bir nevi reklam yapmış sayılır. Ayrıca Antetli para  zarflar kurumsal kimliğinizin temsili açısından güven verir.

Zarfları başlık ya da benzeri baskılar ile dilediğiniz gibi özelleştirmeniz, daha estetik ve etkileyici zarflar üretmenize olanak tanır. Pencereli diplomat zarf kullanımı ile yollanılan adresi tekrar zarf üzerine yazmanıza gerek kalmaz. Böylece hem estetik bir görüntü sağlarsınız, hem adresi dış etkilerden korursunuz hem de zarf üzerine yazdırma zahmetinden kurtularak zamandan tasarruf edersiniz.Para Zarf Para Zarfı. elvan zarf uygun fiyatlı para zarfı


Yorum bulunamadı
Bu ürüne ilk yorumu siz yazabilirsiniz!


Copyright 2023 © edijitalbaski.com | Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.