Personel Yaka Kartı

(0) Yorum

YAKA KARTI İPİ
Bilgilendirme

Tasarıma son onay vermediğiniz sürece üretime alınmayacaktır.


YAKA KARTI İPİ

YAKA KARTI

Firmaların persenollerine üzerinde isim ,resim ve birimlerinin olduğu bu kartlar personelin yetki alanı içinde şirket içinde girebileceği yerleri,işe giriş ve çıkış saatlerini mesailerini takip edebilecekleri kartlardır.Çogunlukla bir ip yardımı ile boyuna veya klips yardımı ile kiyafetlerının üzerine asılan bu kartlar ile personel tanıtımı ve takibi yapılabilmektedir. Yaka kartları günümüzde firmaların elemanları için kullandığı bir kimlik kartı diyebiliriz.

Devlet kurumunda da yaka kartı takılması zorunlu hale getirilmiştir. Birçok kurumda ki bu uygulamanın sebebi aslında bir yerde ki (kurum kuruluş) güvenliğin doğru şekilde sağlanıyor olmasına özen gösterilmesidir. Devlet kurumlarının yanı sıra birçok özel sektörde de çok fazla tercih edilen bir uygulamadır.

Personel yaka kartlarının boyuna asılmasını ve kolay kullanımını sağlayan boyun askı ipi, istenilen renkte ve logo baskılı olarak üretilebilmektedir. 

İpli Yaka Kartı Kullanım Alanları

  1. Okullar

  2. Davet, kongre ve Seminerler

  3. Fuar Organizasyonları

  4. Kurumsal Firmalar

  5. Konser Organizasyonları

  6. Otel, konaklama tesisleri ve spor salonları vb.Personel Yaka Kartı yaka kartı toptan yaka kartı uygun fiyatlı yaka kartı


Yorum bulunamadı
Bu ürüne ilk yorumu siz yazabilirsiniz!


Copyright 2023 © edijitalbaski.com | Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.