Torba Zarf

(0) Yorum

Torba Zarf
Ebat
Baskı Rengi
Kağıt
Adet
Bilgilendirme

Tasarıma son onay vermediğiniz sürece üretime alınmayacaktır.

BASKI DETAYLARI


Ebat :

17x25 cm (A5 Zarf)

Baskı Rengi :

Baskısız

Kağıt :

110 gr. 1. Hamur

Adet :

KDV DAHİL
324.50

TORBA ZARF

Torba zarf firmaların veya kişilerin içerisine depolamak veya sunmak amacıyla ürün koyduğu, ve bu şekilde torba zarfın üzerine logo ve telefon numarası gibi bilgilerini bastırıp aslında kendi tanıtım ve reklamını da yapabileceği çok amaçlı bir reklam tanıtım ürünüdür.

Evraklarının düzgün ve yıpranamadan taşınmasında, saklanmasında kullanılan torba zarf çeşitleri dayanıklı olmaları sebebi ile iyi birer koruyucu araçtır.Firmalar için hem profesyonelliğini göstermek hem de marka bilinilirliğini arttırmak için etkili bir reklam aracıdır.

Torba zarflar genellikle A4 formatına sahip kağıtların sığabileceği 24*32 boyutlarında üretilmektedir. Dilerseniz daha büyük ebatlarda da hazırlanabilmektedir.

Torba Zarf Nerelerde Kullanılır?

Torba zarflarlar ofislerde evrak taşınması, saklanması yanı sıra personel dosyası olarak ve arşivlerde saklama aracı olarak kullanılır. Ayrıca resmi kurum ve kuruluşlarda sıklıkla kullanılan torba zarflar resmi yazışmaların vazgeçilmez saklama ve taşıma araçlarıdır.Torba Zarf zarf Torba Zarf Diplomat Zarf uygun diplomat zarf ucuz diplomat zarf torba zarf uygun


Yorum bulunamadı
Bu ürüne ilk yorumu siz yazabilirsiniz!


Copyright 2023 © edijitalbaski.com | Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.