Opak Sticker / Etiket

(0) Yorum

Opak Etiket
Ebat
Kesim:
Baskı Yönü
Baskı Rengi
Adet
Bilgilendirme

Tasarıma son onay vermediğiniz sürece üretime alınmayacaktır.

BASKI DETAYLARI


Ebat :

3x3cm

Kesim: :

Oval

Baskı Yönü :

Tek Yön Baskı

Baskı Rengi :

4+0 CMYK

Adet :

96

KDV DAHİL
50.58

OPAK STİCKER

Opak etiket, sağlamlığı ve şık duruşu ile bilinen, bu sebeple de sık tercih edilen bir etiket türüdür. Hammadesi Polipropilen Malzemeden üretilen plastik bazlı bir etiket türüdür.

Opak etiket ; Beyaz renkte olup , suya, neme ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı malzemeden üretilen etiket çeşidimizdir.Üzerine her renk baskı uygulanabilmektedir. Opak etiketin üretiminde kaliteli baskı ve hassas kesimler yaparak ideal kalitede opak etiket baskılar elde ediyoruz. Naylon esaslıdır su temasında ıslanmaz. uzun ömürlüdür.

Parlak ve tercihe göre mat bir yüzeye sahip olan opak etiketler, plastik bazlı, pürüzsüz  etiket çeşitleri arasında sıkça tercih edilmektedir. Opak etiketler; ışığa, sürtünmeye, suya, neme, dayanıklı, kolay yırtılmayan etiketler olarak üretilmektedir.Dış ortamlar şartlarında ve iç ortam koşullarında kullanıma en uygun etiket cinsi dir. Her çeşit etkene dayanıklı ve kolay kolay zarar görmeyen bu etiketleri tercih edebilir ve uzun süre sorunsuz kullanım sağlayabilirsiniz. 

KULLANIM ALANLARI

Esnek yapısıyla pek çok sektörde kullanım özelliğine sahip olan Opak Polietilen Etiketler daha çok kozmetik ve kimya sektöründe kullanım alanı bulmaktadır. Opak Polietilen Etiketlerin en çok kullanıldığı ürünler arasında şişelenen içecekler, konserve yiyecekler, parfüm şişeleri, sabun, şampuan gibi temizlik ve banyo ürünleri bulunmaktadır.sticker-etiket sticker-etiket fiyatları uygun sticker etiket


Yorum bulunamadı
Bu ürüne ilk yorumu siz yazabilirsiniz!


Copyright 2023 © edijitalbaski.com | Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.