Kurşun Kalem E1383

(0) Yorum

Baskı Yönü
Baskı Rengi
Baskı Çeşiti
Malzeme
Adet
Bilgilendirme

Tasarıma son onay vermediğiniz sürece üretime alınmayacaktır.

BASKI DETAYLARI


Baskı Yönü :

Tek Yön Baskı

Baskı Rengi :

Baskısız

Baskı Çeşiti :

Tampon

Malzeme :

Naturel Ahşap

Adet :

100

KDV DAHİL
213.78

PROMOSYON KALEM

Firmaların, potansiyeli yüksek hedef kitleye ulaşabilmek için kendi ismini, logosunu ya da markasını reklamını yapmak için izlediği en etkili yöntemlerden bir tanesi kalemlerdir. Baskılı reklam araçları arasında en çok tercih edilen promosyon ürünüdür.

Hızlı gelişen teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin not almak ve belge imzalamak için insan hayatında her zaman kaleme ihtiyaç duyulacaktır. İster cebinizde ister masanızda her yerde mutlaka olması gereken bir nesnel bir objedir.

Geçekleştireceğiniz promosyon kalem çalışmalarında farklı baskı işlemleri de yapılabilmektedir. Firmalar kendi tasarladıkları tasarımlar ile baskıların gerçekleştirilmesini sağlayabilmektedir. Bunu için logo veya isim tasarımları kullanılmaktadır. Günümüz teknolojisi serigrafi, UV baskı, tampon ve lazer baskı ile kaliteli bir şekilde yapılabilen baskı çalışmaları sonucunda ürünler tamamen firmaya ait bir ürün olmaktadır. Firma, bu ürün sayesinde çevresinde promosyon kalem çalışmalarını gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca ürünler sağlam ve dayanıklı olduğu için insanlara tarafından uzun süre kullanılabilmektedir. Bu durumda firmalar bir tek ürün ile uzun yıllar tanıtımını gerçekleştirebilmektedir. Sizlerde tanıtım çalışmalarınızda kalem ürününü kullanarak insanlara daha hızlı ulaşarak hizmetlerinizi daha geniş kitlelere yayabilirsiniz.

Promosyon kalemler ister hediye olarak isterseniz de tanıtıcı etkinlikler için baskılı bir şekilde hazırlayıp hedef kitlenize hitap edebilirsiniz.Promosyon plastik kalem toptan promosyon kalem promosyon kalem çeşitleri promosyon örnekleri


Yorum bulunamadı
Bu ürüne ilk yorumu siz yazabilirsiniz!


Copyright 2023 © edijitalbaski.com | Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.