Plastik Kalem E1096

(0) Yorum

Ürün Rengi
Baskı Rengi
Malzeme
Refil
Adet
Bilgilendirme

Tasarıma son onay vermediğiniz sürece üretime alınmayacaktır.

BASKI DETAYLARI


Ürün Rengi :

Beyaz

Baskı Rengi :

1+0 PANTONE

Malzeme :

Plastik

Refil :

Mavi Mürekkep

Adet :

100

KDV DAHİL
601.83

PROMOSYON KALEM

Firmaların, potansiyeli yüksek hedef kitleye ulaşabilmek için kendi ismini, logosunu ya da markasını reklamını yapmak için izlediği en etkili yöntemlerden bir tanesi kalemlerdir. Baskılı reklam araçları arasında en çok tercih edilen promosyon ürünüdür.

Hızlı gelişen teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin not almak ve belge imzalamak için insan hayatında her zaman kaleme ihtiyaç duyulacaktır. İster cebinizde ister masanızda her yerde mutlaka olması gereken bir nesnel bir objedir.

Geçekleştireceğiniz promosyon kalem çalışmalarında farklı baskı işlemleri de yapılabilmektedir. Firmalar kendi tasarladıkları tasarımlar ile baskıların gerçekleştirilmesini sağlayabilmektedir. Bunu için logo veya isim tasarımları kullanılmaktadır. Günümüz teknolojisi serigrafi, UV baskı, tampon ve lazer baskı ile kaliteli bir şekilde yapılabilen baskı çalışmaları sonucunda ürünler tamamen firmaya ait bir ürün olmaktadır. Firma, bu ürün sayesinde çevresinde promosyon kalem çalışmalarını gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca ürünler sağlam ve dayanıklı olduğu için insanlara tarafından uzun süre kullanılabilmektedir. Bu durumda firmalar bir tek ürün ile uzun yıllar tanıtımını gerçekleştirebilmektedir. Sizlerde tanıtım çalışmalarınızda kalem ürününü kullanarak insanlara daha hızlı ulaşarak hizmetlerinizi daha geniş kitlelere yayabilirsiniz.Promosyon plastik kalem Promosyon plastik kalem toptan plastik kalem


Yorum bulunamadı
Bu ürüne ilk yorumu siz yazabilirsiniz!


Copyright 2023 © edijitalbaski.com | Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.