Promosyon Çakmak

(0) Yorum

Baskı Yönü
Baskı Rengi
Ürün Rengi
Adet
Bilgilendirme

Tasarıma son onay vermediğiniz sürece üretime alınmayacaktır.

BASKI DETAYLARI


Baskı Yönü :

Tek Yön Baskı

Baskı Rengi :

Baskısız

Ürün Rengi :

Beyaz

Adet :

100

KDV DAHİL
335.00

Kurumsal iş dünyasında yüzlerce sektörde binlerce firma faaliyet göstermekle birlikte her gün sektörelere yeni firmalar katılmaktadır. Firmalar, hedef müşteri kitlelerine kendilerini ve ürünlerini tanıtmak ve rakiplerinden bir adım öne çıkmak için reklam, tanıtım ve promosyon çalışmaları yapmak zorundadır. Promosyon, en etkili ve kalıcı tanıtım araçlarından birisidir.

Promosyon çalışmaları kapsamında sürekli göz önünde bulundurulan ve günlük hayatta sık kullanılan malzemelerin tercih edilmesi oldukça önem taşır. Eşantiyon ürünlerinin üzerinde firmaların bilgileri bulunduğundandır ki kişiler markalara normalden çok daha fazla aşina olurlar. Ürünlerin sık kullanımları sayesinde günlük hayatta yüzlerce kişi firma bilgilerini görmekte, firma isimleri hafızalara güçlü bir şekilde yerleşmektedir. Bu anlamda promosyon, hem bütçe dostu, hem de oldukça etkili bir reklam stratejisidir.

Çakmağın üst kısmına firmanın ismi, logosu ve telefonu gibi detayların yapılması kolay olduğundan ve ürünlerin insanlar tarafından çokça tüketilmesinden dolayı şirketler çokça bu ürünün kullanımını sağlamaktadır.

Çakmak Ölçüsü : 8 cm x 2,2 cm

Baskı Ölçüsü : 5,5 cm x1,5 cm 

Yakıt Türü : Gaz

Çakmak dolu bir şekilde gönderilmektedir.

 

 promosyon çakmak Promosyon çakmak çeşitleri


Yorum bulunamadı
Bu ürüne ilk yorumu siz yazabilirsiniz!


Copyright 2022 © edijitalbaski.com | Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.