Yelken Bayrak

(0) Yorum

Yelken Bayrak
İçindekiler
Ebat
Baskı Yönü
Baskı Rengi
Adet
Bilgilendirme

Tasarıma son onay vermediğiniz sürece üretime alınmayacaktır.

BASKI DETAYLARI


İçindekiler :

Sadece
Bayrak

Ebat :

75x200 cm

Baskı Yönü :

Tek Yön Baskı

Baskı Rengi :

4+0 CMYK

Adet :

1

KDV DAHİL
76.50

YELKEN BAYRAK

Tanıtım yapılacak olan yerlerin önüne ilgi çekmek, kampayalı ürün ya da hizmeti tanıtmak yada bilgilendirmek amacıyla eklenilen üründür. genelde alt kısmında bir şemsiye bidonu gördüğümüz, raşel kumaş baskısıyla basılmış olan ürünlerdir. dış ve iç mekanlarda markanızı temsil edebilirsiniz.

İşletmelerin ve firmaların dış mekânlarında kullanılan bu yelken bayrak olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Bu nedenle istenilen durumlarda yıkanabilme özelliğine sahiptir. Kullanışlı ve şık yapıları ile yelken bayrağı kullanıldıkları firmaların yüzü olarak tercih edilir.

Yelken bayrağı ölçüleri 70 x 300 ya da 70 x 400 cm olarak üretiliyor. Yelken bayrağı yapısı ve görselliği ile iç ve dış mekân alanlarında başarılı bir şekilde kullanılan bayrak türüdür. Fakat bu bayrağın kullanılmasının en büyük amacı firmaların ve işletmelerin ya da orta halli iş yerlerinin tanıtım ve reklamlarında kullanılan bir ürün olmasıdır. Çok özellikli yapılarından dolayı yelken bayrağı kullanım alanları oldukça geniştir. iş yerleri, otel gibi işletmeler, ürün tanıtımları sırasında fuar alanlarında, yeni açılan işletmelerin tanıtımlarında, petrol istasyonları, konferans verilen salonlarda, restoran önlerinde, plajlarda, eczane önlerinde, kuaför önlerinde ve daha birçok işletmenin önünde bu bayrakları görmek mümkündür.

 Yelken Bayrak L tipi Yelken Bayrak Damla Yelken Bayrak


Yorum bulunamadı
Bu ürüne ilk yorumu siz yazabilirsiniz!


Copyright 2023 © edijitalbaski.com | Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.