Sıkça Sorulan Sorular

Sitemize üye olduktan sonra dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizde ana sayfamızdaki “Üye girişi” butonuna tıklamanız halinde açılan sayfada “Hemen üye ol” seçerek üye olabilirsiniz. Üstelik üyeliğimiz ücretsiz!

Üyelik formunu doldurduktan sonra:
• Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyin. “Alışverişe Devam” linkine tıklayarak satın alma aşamasına gelmeden alışverişe devam edebilirsiniz.
• İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra “Satın al” butonuna tıklayarak adres sayfasına geçebilirsiniz.
• Teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurduktan sonra kargo ekranına geçin.
• Kargo aşamasında, seçiminizi yaptıktan sonra “ileri” diyerek ödemen ekranına geçin.
• Ödeme ekranında kredi kartı bilgilerinizi doğru şekilde girin.
• Kredi kartıyla ödeme yapmayacaksanız, bu seçeneğin yanındaki “Havale” butonuna tıklayın ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçip hesap numarasını not edin.
• Kredi kartı ya da banka havale bilgilerini doldurun.
• Eğer taksitlendirme yapacaksanız, sipariş onay ekranındaki taksit seçeneklerinden birini işaretleyin.
• Ekranın en altındaki “Ödemeyi Onaylayın” butonuna sadece bir defa tıklayıp işlemi onaylayın.
• Açılan yeni sayfada size sistem tarafından bir sipariş numarası verilir. Üye girişi yaptıktan sonra ana sayfamızın sol üst köşesinde göreceğiniz “hesabım” sekmesinden “Sipariş Takibi” kısmına tıklayarak siparişinizle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz

Edijitalbaski.com tasarım hizmeti vermektedir.Tasarım şartlarımız sistemimizde mevcut olup ,bu şartlar çerçevesinde hizmet vermekteyiz.

Siparişiniz baskı için uygunsa grafikerlerimiz tarafından baskı onayı verilir ve siparişiniz baskıya alınır. Sipariş verdiğiniz ürün baskı için uygun değilse grafiker, ürün siparişinizin baskıya neden uygun olmadığı size bildirilecektir.Sizin de onayınızın alınacağı yeni düzenleme ile siparişiniz baskıya gönderilecektir.

Sipariş oluşturma aşamasında belirlediğiniz fatura ismi ve adresi değiştirilemez. Bu nedenle siparişinizi onaylama süreci içinde size gösterilen sayfalarda fatura adresinizi kontrol etmeli ve siparişinizi bu şekilde onaylamalısınız.

Edijitalbaski.com,baskı ürünlerinizin belirtilen en kısa sürede, en üstün kalite ve uygun fiyat çerçevesinde üretilmesi için matbaacılık sektöründe kullanılan ofset baskı, dijital baskı ve organize matbaacılık tekniklerinin en gelişmiş sistemlerini kullanmaktadır.

Edijitalbaski.com baskı kalitesi açısından güvenceli hizmet vermektedir. Bu konudan emin olabilirsiniz. Baskıdan kaynaklanan sorunlarda siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için sitemizde yer alan ürün iade sistemindeki koşullar yeterli olacaktır.

Tasarım onayı verdiğiniz baskı ürünleriniz baskıya uygunluk açısından grafikerlerimiz tarafından tüm özellikleri dikkate alınarak kontrolden geçirilerek gerekirse son düzeltmeler yapılır ve tekrar onayınız alınarak baskıya hazırlanır.

Edijitalbaski.com’da her ürünün üretim süreleri farklılıklar göstermektedir. Sitemizde yer alan her ürünün tasarım,üretim ve kargo bilgilerini ürünün kendi sayfasında görebilirsiniz.Sipariş onayı verdiğiniz baskı ürününüz üretime alınmakta ve belirtilen üretim süreleri sonunda kargoya verilmektedir.Kargo takip sistemimizle ürününüzün adresinize teslim aşamalarını takip edebilirsiniz.

Siparişinizin neden iptal edildiği; iptal bilgisi ile size ulaştıktan sonra, yaptığınız ödeme kartınıza kredi olarak geri yüklenir.

Edijitalbaski.com’un ürün listesinde yer almayan bir ürünü bastırmak istediğinizde bize teklif gönderebilirsiniz.

Hayır. Siparişlerinizi kargo ile alabilirsiniz.

Edijitalbaski.com,baskı aşamasında renk hatası , kayma gibi oluşabilecek her türlü hatada ürün iadesi kabul eder, ürünü yeniden üretir veya sipariş tutarını geri öder. Onayınızdan geçen tasarım hataları ve metinlerde oluşabilecek eksiklikler ve hatalardan sorumlu değildir.

Referanslarımız

Yüzlerce ürünlerimizden tercih eden kurumsal müşterilerimiz

Copyright 2023 © edijitalbaski.com | Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.