Ham bez çanta

(0) Yorum

Ebat
Baskı Çeşiti
Baskı Yönü
Baskı Rengi
Malzeme
Adet
Bilgilendirme

Tasarıma son onay vermediğiniz sürece üretime alınmayacaktır.

BASKI DETAYLARI


Ebat :

35x40cm

Baskı Çeşiti :

Transfer

Baskı Yönü :

Tek Yön Baskı

Baskı Rengi :

4+0

Malzeme :

%100 Pamuklu Naturel Kumaş

Adet :

100

KDV DAHİL
2973.18

BEZ ÇANTA

Bez çanta, adından da anlaşıldığı gibi bez kumaştan üretilen çantaları ifade etmektedir. Tüketimin son yıllarda hızla arttığı ve bu artan tüketim ile beraber çevreye bırakılan atıklarla doğanın yapısının da aynı hızla bozulduğu göz önüne alındığında günlük hayatta oldukça fazla kullanılan platik poşetlerin yerine bez çanta kullanımının önemini ve değerini kavrayabilmek mümkündür.

Hayatımızın bir çok alanında yer almaya ve günden güne kullanım alanları genişleyen bez çanta, promosyon ve reklam sektörünün de vazgeçilmezlerindendir.

HAM BEZ ÇANTA

Ham bez kumaştan dikimi yapılan ham bez çanta ham kumaştan yapıldığı için hem çevre dostu hem de sağlık açısından çok değerlidir. Aynı zamanda farklı çeşitleri ile tüketiciye sunulmaktadır. Farklı kumaş gramajlarından ve farklı ölçülerde kısa ve uzun sap olmak üzere değişik çeşitleri dikilebilmekte olan ham bez çanta çeşitleri üzerine aynı zamanda baskı da yapılabilmektedir. Üzerine firmanızın logosunu basabileceğimiz ham bez çanta promosyon çanta , fuar çantası , açılış seminer çantası ve promosyon çanta olarak uygun fiyatı ve yüksek taşıma kapsitesi kullanabilecek bir çanta çeşitdir.logolu bez çanta ham bez çanta toptan bez çanta uygun bez çanta


Yorum bulunamadı
Bu ürüne ilk yorumu siz yazabilirsiniz!


Copyright 2022 © edijitalbaski.com | Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.