Tanıtım Standı

(0) Yorum

Tanıtım Standı
Ürün Detay
Stand Seçimi
Adet
Bilgilendirme

Tasarıma son onay vermediğiniz sürece üretime alınmayacaktır.

BASKI DETAYLARI


Ürün Detay :

Sadece Stand

Stand Seçimi :

Oval Stand

Adet :

1

KDV DAHİL
1388.36

TANITIM STANDI

İnsanların yoğun bulunduğu mekanlarda reklam, tanıtım ve potansiyel müşterilere ürün deneme fırsatı verilmesi amacıyla kurulmuş reklam standlarıdır.  Alışveriş merkezleri girişi, market reyonları önü, metro giriş ve çıkışları, konser giriş ve çıkışları gibi noktalar tanıtım standı kurmak için uygun noktalardır.
Türkiye'de genellikle gıda ürünü ikramı olarak kullanılmaktadır, market alışverişi yapan insanlara yeni bir ürün denemeleri için ücretsiz ikram verilmesi marka için etkili bir pazarlama oluşturmaktadır. Yoğun olarak insanların geçtiği noktalarda marka bilinirliği artmakta ve müşteriler ürünlerinizi ücretsiz deneme fırsatı bulabilmektedir.
Daha etkili bir tanıtım için yapılması gereken baskılı bir tanıtım standı kullanılması ve eksta olarak arkada bir örümcek standın yer alması göz dolduran bir görsellik içerir ve müşterileri daha fazla çeker. 
Tanıtım standı diğer isimleriyle fasülye stand kare tanıtım standı , tattırma standı, ikram standı, avm standı, portatif stand,teşhir standı gibi.
Markanızın görünürlüğünü arttırmak, etkili ve ucuz pazarlama faaliyeti yapmak için tanıtım standı sizin için mükemmel bir araç.Tanıtım Standı tanıtım standı uygun tanıtım standları


Yorum bulunamadı
Bu ürüne ilk yorumu siz yazabilirsiniz!


Copyright 2022 © edijitalbaski.com | Online Baskı Merkezi | Tüm Hakları Saklıdır.